Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Členové
TOPlist

Mr. LORDI 

Datum narození: 15.2.1974

Výška: 220cm

Váha: 170kg

Znamení: Vodnář

Hobby: Veškerá práce okolo kapely (kreslení, masky,...), televize, video

Kuřák: Ano

Oblíbená barva: Modrá, černá

Oblíbené jídlo: Pizza, maso

Má bulldoga jménem Morko

Utužovací válec, bezbožný Pán otřesů. Nejhrůzostrašnější vládce všech. Syn bastarda. Biomechanický muž. Opatřený zuby obří monstrum, žhavé červené oči, oblečený ve vzájemném vztahu dvou organismů. Vyřazená loď do pekla...

 

 

 

Tomi Putaansuu petteri (narozen 15. února 1974, Rovaniemi, Finsko), lépe známá pod svým jménem Mr. Lordi fázi, je vedoucí zpěvák ve finském kovů kvintet Lordi. Mr.Lordi, kteří se zajímají o hard rock, protože to byl chlapec, je fanouškem KISS. Je tvořen Lordi, hard rocková kapela. Vystudoval filmovou tvorbu v Tornio, a zatímco tam, vytvořená Lordi první hudební video. [1] Jeho kapela Lordi šel vyhrát Eurovision Song Contest v roce 2006, bodování nejvíce bodů pro jediný vstup věky, tento záznam byl zbit na Eurovision Song Contest 2009 z norského umělce Alexander Rybak [2]
 
 Biografie 

Narodil se a vyrůstal v Rovaniemi, Putaansuu brzy zajímat monstra a speciální efekty, v hlavní části přes hororové filmy. Byl vášnivým fanouškem The Muppet Show a E.T. a brzy byl zaveden do světa těžkých kovů prostřednictvím svého přítele Risto Niemi, když mu bylo 8 let. 

Vždy zájem masky a vizuální představení, vzal zvláštní zájem Alice Cooper, Kiss a Twisted Sister ®. Začal četných fiktivních kapel se svými přáteli a navržen loga a alba se vztahuje na všechny z nich. 

Přestože neučinil i ve škole - kromě hudby a kreslení - začal provádět své vlastní hororové filmy se svými přáteli. Jako filmový režisér a účinky designér si s mladými tvůrci filmu-Pete Riski (k-být Lordi hudební video režisér), Petriho Kangas a Kimmo Valtanen (to se Sony-BMG Finsko CEO) a Tomi Yli-Suvanto získala řadu ocenění a Finsko zastoupené na mezinárodních filmových festivalech. Jedním z takových filmů vybavený monstrum zvané Roikottaja ( "The Ramínko na šaty") - se pan Lordi znaků je volně založený na něj. 

Bylo kolem tohoto času, aby se dostal znásilňováni zároveň (a proto) nošení těžkých kovů styl oblečení, ve Sampo náměstí v jeho rodném městě - velmi stejném náměstí je dnes oficiálně známá jako Lordi náměstí. 

Putaansuu Lordi založil v Rovaniemi v roce 1992, když mu bylo 18 let. Ten vyrobili první demo, Napalm trh, v roce 1993. Popsal Lordi je požadovaný zvuk jako "písnička od Kiss zpátky v roce 1983, na které se vztahuje Pantera v roce 1992 a Remixed by Puff Daddy". 

Po letech absolvoval jako medianomi (ekvivalent bakalář umění), specializující se na videa. Udělal Lordi první videoklip Inferno, sedmi-minutové směs fantasy a hororu těžkých kovů hudební video, v roce 1995. Nejlepší video Putaansuu jeho přátelé v těžkém makeupu masek a horor dekorace, které Putaansuu - a Putaansuu sám zpěv bez jakéhokoliv makeupu. Krátce poté se setkal se svou budoucí členové kapely Kiss armády na cestu do Švédska a Lordi se stal skutečnou kapelu s čtyři členové - pan Lordi, G-zloděj, Enary a Amen. 

Putaansuu pracoval jako storyboard umělce pro film finského výrobce a jeho volný čas pracoval se svou kapelou, produkující album Bend Over a Modl Pánu! v roce 1999. Nemohl však najít vydavatele na album a bylo ponecháno neuvolněnou. Od té doby také ilustrované knihy komiksu s Lordi, publikované ve Finsku v roce 2006 [3]. 

Po roce 2002, kdy jediný Would You Love Monsterman jedna? a album si Tlustý nakonec uvolní BMG Finsko, Putaansuu byl dosud zodpovědný za všechna alba umělecká díla, členů kapely 'znaky, masky a většiny písní. Mnohá jeho díla jsou na displeji v Rocktaurant, restaurace částečně vlastněná, která mu v Rovaniemi. 

Veškeré propagační fotografie Putaansuu jako pan Lordi mají svou tvář zakrývány s maskou a stupni makeup. Nicméně po vítězství v ESC, mnohé bulvární listy byly zveřejněny fotografie jeho obličeje, v roku 1990 je předsedou Kiss armády ve Finsku. 

Jen tři týdny před Lordi výkon na ESC pan Lordi vyklouzl jevištní během Lordi koncert v Hämeenlinna, Finsko. Kapelu musela zrušit koncert a Putaansuu musel použít berle, ale ESC výkon nebyl v nebezpečí. [4] Jeho noha byla provozována, by byly provedeny v Aténách vybuchující vozíku nebo s ohněm-házení berlích. [5 ] 

Se oženil s jeho dlouho-time přítelkyní a osobní asistent Johanna Askola na počátku srpna 2006 ve svém rodném městě Rovaniemi. Sňatku byl stanoven na květen 2006 a měl být odložen vzhledem k překvapivý úspěch "Hard Rock Hallelujah" [1]. 

Charakteru pozadí 
 
Pan Lordi v roce 2006. 

Pan Lordi se Putaansuu charakteru v rocková kapela Lordi. Jeho charakter je popsán jako "hrůzostrašný Most Khan všech", "The Man biomechaniky" a "zlý Overlord všech tremoru". [6] 

Stejně jako ostatní monstra v kapele, také on má pozadí příběhu a vystupoval ve fiktivní komiksy. Jeho první vystoupení bylo v Monsterican presents: Arctic Horror Výroční # 1. Pan Lordi otec byl Demon z Jižní a jeho matka Goblin ze severu. Démony vtrhli Laponska a znásilnil na skřítků. Jako bastard syna jak pan Lordi získal nadpřirozené pravomocí z nich, a během staletí se objevily v několika historické postavy jako Čingischán a Vlad se napichující osoba. Po porazila démony a skřítků, jak Pán Laponska, on jel do sáně, vzhledem k tomu, aby mu do Puuhkalakki, tažený létající zombie sobů. 

Podle jedné teorie, pan Lordi strávil staletí hledají Jeho Jedna opravdová láska, ale nemá ji našel. Kalmaged Time-cestovatel vypráví, že pan Lordi má integrovanou sám na magnetické pole Země a tím ovládá celou planetu a mohou nyní cestovat mezi různými rozměry námahy. 

Pan Lordi se osobně shromážděné ostatních členů kapely, jak spojenci v trans-dimenzionální válku proti svým nepřátelům. [1]

 

Amen

 Datum narození: 26.6.1972

Oblíbené jídlo: Pizza

Oblíbená barva: Zlatá

Výška: 188cm

Váha: 60kg

Znamení: Rak

Hobby: PC, věci okolo muziky, utrácení času s Kitou

Měl psa jménem Stanley

Starověký vrah, pravítko na Anubisovu dynastii, mumyfikovaný. Skrýval žijícího mrtvého. Nezadržitelný mstitel.

 

"Nezadržitelný vrah, pravítko na anubisovu dynastii"

Nástroje: Tokai ALS-75Q, ALS-65, ALS-70; Gibson Custom (Sign-Modell), Les Paul Classic, Les Paul Standard, Les Paul New Century; Amps: Marshall JCM 900, JCM 800

E-mail: amen(a)lordi.org

Amen je současný kytarista Lordi a jeden ze zakládajících členů. Byl do kapely přiveden jako první, protože byl Mr. Lordi příšerný kytarista, jak sám říká. Na kytaru se naučil hrát sám. Amen promoval v roce 2001 jako inženýr informativní technologie a je spoluautorem webových stránek Lordi. Je to internetový maniak a miluje počítačové hry. Taky občas chodí na ofic. forum Lordi a odpovídá na otázky fanoušků. Má rád horory, nejvíc asi Elm street a Shining. V zimě rád lyžuje a miluje hokej. Během turné společně s Kitou chodí po koncertech kalit do barů :D.

Charakteristika postavy
Amen-Ra, který nastoupil na egyptský trůn v roce 2184 před Kristem, byl posledním faraónem šesté dynastie, byl to moudře vládnoucí panovník. Přesto se každou noc měnil v netvora, který zabíjel politické nepřátele pro členy egyptské šlechty. Amen-Ra také podle zabil svého rádce jen proto, aby si mohl vzít krásné vdovy z jeho harému. Přesto jednu noc Amenovi-Ra nevyšla jedna vražda na zakázku a musel sám snést zranění ve svém obličeji. Dlouhá jizva znetvořila jeho obličej a proměnila jeho ústa v hrůznou, věčně se šklebící grimasu. Současně s jeho zraněním se prozradil do té doby dobře hlídaný dvojí život nájemného vraha.
Aby se zbavil svého temného dvojího života, zavraždil Amen-Ra všechny své politické soupeře, zabil kněze a zničil sochy bohů. Jedl maso a srdce těch, které zabil, aby zasel strach do srdcí svých nepřátel. Brzo poznal, že se mu zamlouvá chuť lidského masa a začal se víc vyžívat ve své nelidskosti. Ženám v jeho harému, které se mu na základě jeho znetvoření stále víc bránily, usekl nosy a přinutil je se dívat, jak je jedl. Také znetvořil tváře svého služebnictva, aby všichni vypadali tak ošklivě jako on - jako monstrum.
Jednoho dne se faraónovi poddaní vzbouřili a zabili monstrum, ve které se jejich panovník proměnil. Amen-Ra byl mumifikován a jak jeho tělo, tak i duše byly proklety. Po smrti faraóna následoval chaos, který rozbil království a to upadlo do dvouletého hladomoru.
Ve své pyramidě čekal Amen-Ra 4000 let až do roku 1927, kdy jeho sarkofág otevřela jedna britská expedice. Mumie Amen vstal ze svého hrobu a ze vzteku, který se kupil tisíce let, zabil všechny členy expedice. Ale kletba, která nad ním byla vynesena, ho nutila k nekončící lačnosti po mase žijících…
Náhlým hladem hnaný Amen vykonal dlouhou cestu přes Saharu. Nakonec došel k oáze, kde byl konfrontován s bizarní scenérií: na nákladním voze bylo společně s cestujícími neviditelné monstrum.
Spící egyptský obchodník snil sen o chladné, zelené oáze. Ale sen muže se brzo proměnil v noční můru, když rohatý vousatý džin napadl spícího obchodníka. V tomto momentě se Lordi vnořil do snu a ten se opravdu stal. Oáza se proměnila v poušť a Mr. Lordi bez okolků naštípal obchodníkův vůz jako dříví. 
Ještě než ten záhadný masakr skončil, využil nenasytný Amen příležitosti a začal lačně hltat těla zabitých. Mr. Lordi, ovlivněn skoro neomezeným hladem nemrtvé kreatury, ihned poznal kletbu, která ležela na Amenovi. Potom co Mr. Lordi rozpáral posledního obchodníka, dovolil Amenovi ho spatřit a nabídl mu svazek.


Awa

 Datum narození: 16.3.1979/1779

Oblíbená barva: Bílá

Výška: 170cm

Váha: Těžká

Oblíbené pití: Vše červené nebo krvé barvy

Znamení: Ryba

Oblíbená poznámka: Budeme spát, když budeme mrtví

Hobby: Vytváření lepších rčení

Kouří: Ne

Je bez života když sní

Posedlá kouzelnice, dračice, had opatřený okem ženského spektra, nepokojná duše, duch čarodějnice, královna šílenství. Je si vědoma původu.


 

Leena Maria "Awa" Peisa (nar. 16. března 1979 ve Vantaa, Finsko) je klávesák a příležitostný turntablist ve finské hard rock kvintet Lordi, vítězové z roku 2006 Eurovision Song Contest. Peisa bývalý kapely patří Punaiset Messiaat a Dolchamar, které jsou obě z Porvoo.

Biografie 

Leena Maria Peisa se narodil ve Vantaa, přestože výdaje na její dospívání let v Porvoo. Byla hře na klavír, protože jí bylo šest let. Její první kapela byla post-hardcore komplet Punaiset Messiaat který vstoupil na podzim roku 1994. Zatímco v Punaiset Messiaat, ona používá stadiu název "Lende Mielihyvä". Mielihyvä je finské slovo pro radost. Po Punaiset Messiaat byl disestablished v roce 1998, Peisa soustředěna na její vzdělání. V roce 2003 byla znovu kapely, které nyní provádí podle názvu Dolchamar, a byla vyzvána, aby Lordi bubeník Kita, které má nahradit hrající na klávesy Enary v roce 2005. [1] V Lordi, že trvá na persona o nadpřirozený Vampire hraběnko. Tento název pochází z Awa být vědomi. Na webových stránkách kapely, že se říká, že mají mnoho dalších jmen. [2] Britské noviny Daily Mail neprávem připsány fotografie ženy bez make-up jako Awa. Její ostatní kapely Dolchamar odstraněny všechny fotky z jejich internetových stránek. Možná je náhoda, nebo jen hrát společně s monstrum obrazu. V Řecku, televizní kanály mají nárok na videa a fotografie z kapely bez fázi make-up [3]. 

Kita

 Datum narození: 23.1.1974

Oblíbené jídlo: Klobása s fazolema

Oblíbená barva: Černá, červená

Výška: 200cm

Váha: 180kg

Oblíbené pití: Coca Cola light

Hobby: Playstation 2, muzika

Znamení: Vodnář

Kouří: Ne

Mimozemský muž - bestie, hrůzostrašné čelisti. Voják kosatka..

 

 

 

 

Sampsa Astala, (narozen 23. ledna 1974 ve Vantaa, Finsko) je finský hudebník a bubeník pro finské kapely Lordi kovů. Jeho jméno fázi Kita pochází z finského slova smyslu "Čelisti", "mezera", nebo "chřtán". 

Lordi nastoupil v roce 2000 a s kapelou, šel k vítězství v roce 2006 Eurovision Song Contest. [1] V uznání města Karkkila, kde strávil jeho dospívající roky, pojmenovaný jeho mládí zařízení po něm. [2] 

Mnozí kritici názor Lordi jako ďábelský kapela, ale je to společný mylná. Ve skutečnosti o "Děkujeme Vám ..." seznam na svých záznamů Kita díky "Všemohoucí Bůh" 

Kita zajišťuje a provádí veškeré zadní vokály na CD, ale nemůžete žít zpívat kvůli jeho masky. 

Charakteru pozadí 

Kita je manbeast ze starověké cizinec závod. Původně brutální bitvy bestie z Mu Arae hvězda systém používaný v boji, on poslal na Zemi, pro neznámý účel. 

Čas-cestování Pan Lordi Kita nalezen v pohoří Himaláje, zotročený by hada démon. Poté, co pan Lordi porazil démon, Kita příbuzných s ním. 

Není známo, zda je skutečně Kita jménem celé rasy nebo jednotlivce. Je rumored že Země Yeti příběhů pochází z pozorování z členů Kita to závod poslal na Zemi, což může jejich spojení s Mi-Go z Cthulhu Mythos. 


                                                      OX                                                                                       

Základní informace 
Rodné jméno Samer el Nahhal 
Známý také jako OX 
Narozen 11. července 1975 (věk 33) 
Původ Espoo, Finsko 
Žánr (s) hard rock, heavy metal, moc kovů 
Zaměstnání (s) basista 
Instrument (s) Bass 
Souvisejících zákonů Lordi, Spoone, Mrtvé Zamk        Samer El Nahhal (narozen 11. července 1975 v Espoo, Finsko) je finský basista z kovu kvintet Lordi. Šel do stadia jméno OX (oba velkými písmeny), případné reference Johnu Entwistle, že basista pro The Who, který byl také přezdívaný "The Ox." [1] OX hraje IBANEZ KTK Bass. [2] Jeho otec je Egypťan a jeho matka je finská [3]. Natočil své debutové Lordi jako OX hellbull se v roce 2005, nahradil bývalý basista, Kalma. 

Charakteru Pozadí 

OX je polovina-man, half-býk stvoření známé jako bulltaur je tvor vzácný i ve starověkém Řecku. V 1000BC, OX byl věrný služebník v magus Androlus na malý ostrov se nachází v řecké souostroví. Čas-cestovatel Kalmaged ukradl 10. Kniha Octavus, knihy, která patří do Androlus a která obsahovala magus' tmavě kouzel. Kalmaged pak impelled mužů z nedalekých ostrovů, aby zabil oba Androlus a OX. 

Brzy však Kalmaged probudil skolenými OX, a to s ohledem na nemrtvý tvor jako své vlastní zaměstnance. Ve své pevnosti v temné říši mezi rozměry, Kalmaged tvořily Kalmagedian bratrstva, pořadí nemrtvý vojáci z celého prostoru a čase. OX je prvním a nejstarším členem Řádu. 

OX nakonec zjistil, že Kalmaged byl zodpovědný za smrt Androlus, a ten promarněný čas na porážku svého nového pána. Když pan Lordi přijeli hledat Kalmaged se Timetraveller, založil alianci s Bratrstvem. Kalma, jiný člen Bratrstvo, vlevo s panem Lordi, zatímco OX zůstal pozadu za představeného bratrstva. Let později se vrátil Kalma převzít vedení Bratrstvo a OX vzal místo v Lordi. 

OX je známý také jako "The Hellbull," "The Hornhead," "The Hornskull," "The Bulltaurus," "The Smashsquatch," "The Giant Powerhouse na kopyta," a "Provoz 10." 

  

 
TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek